Poznaj 9 nowych dodatków stworzonych specjalnie dla członków ARCHICLUBu!

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować aż dziewięć pierwszych dodatków stworzonych specjalnie z myślą o członkach ARCHICLUBu. Wraz z biegiem czasu biblioteka będzie rozwijana o kolejne elementy, które jeszcze bardziej ułatwią i przyśpieszą pracę w programie Archicad.

Biblioteka obiektów ARCHICLUB została przygotowana we współpracy firmy WSC oraz architekta Piotra Dobrowolskiego. Zawiera uzupełniające funkcjonalności do programów Archicad 24, Archicad 23 oraz Archicad STAR(T) Edition w wersji 2020 i 2021. Biblioteka działa zarówno na komputerach z systemem Windows jak i macOS.
Biblioteka dostarczana jest bezpłatnie firmom oraz użytkownikom posiadającym aktywną umowę ARCHICLUB a jej licencja przewiduje dowolny użytek w projektach komercyjnych oraz niekomercyjnych. Używanie jej w programach używających licencji bez aktywnej umowy ARCHICLUB jak również przekazywanie biblioteki firmom trzecim jest zabronione. Ponieważ biblioteka jest na bieżąco uaktualniana oraz zabezpieczona kluczem czasowym, zalecamy jej aktualizację bezpośrednio z portalu ARCHICLUB.

wyszukaj